Nieuws & Blog

Binance Assets Transfer | FAQ

Binance Assets Transfer | FAQ


Waarom ben ik overgezet naar Coinmerce?

Binance heeft de Nederlandse markt in augustus 2023 verlaten. Als Nederlandse gebruiker kon je alleen je activa opnemen van hun platform. Coinmerce biedt meer dan 350 activa aan, wat het dichtst in de buurt komt van het aanbod van munten van Binance. Coinmerce en Binance hebben een overeenkomst bereikt om de claim van de activa van de Nederlandse gebruikers over te dragen aan Coinmerce.

Ik heb nog geen uitnodigingsmail ontvangen?

Het kan 1-3 dagen duren voordat we je de uitnodiging kunnen sturen om je assets te claimen. Als je de e-mail na drie dagen nog niet hebt ontvangen, neem dan contact op met ons support team om de status van jouw claim op te vragen.

Ik kan me niet aanmelden bij Coinmerce vanwege mijn nationaliteit of land van verblijf, wat zijn mijn opties?

Als je je niet bij ons kunt aanmelden, neem dan contact op met onze klantenservice om een oplossing te vinden. Je kunt ons bereiken via [email protected].

Ik kan niet registreren of inloggen, wat moet ik doen?

Als je je niet kunt registreren of een wachtwoord kunt aanmaken, kan dit komen doordat je al een account hebt of omdat je te vaak met verkeerde pogingen hebt proberen in te loggen. Gebruik dan de 'wachtwoord vergeten'-functie op het inlogscherm en zorg ervoor dat je het e-mailadres gebruikt dat is geregistreerd bij Binance. Je ontvangt vervolgens een e-mail waarmee je kunt inloggen. Wacht wel één uur voordat je via de e-mail inlogt op je account, deze tijdslot is geïmplementeerd om veiligheidsredenen. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met ons support team. Je kunt ons bereiken via [email protected].

Wat als ik niet akkoord ga met de Algemene Voorwaarden?

We raden aan dat je onze Algemene Voorwaarden doorneemt en ermee akkoord gaat om volledig te profiteren van de functies van Coinmerce. Als je alleen je activa wilt opeisen en opnemen na de overdracht van Binance naar Coinmerce, hoef je onze algemene Voorwaarden niet te accepteren. Dit zal resulteren in het niet beschikbaar zijn van de meeste functionaliteiten van ons platform, waaronder kopen, verkopen, ruilen, storten, staken en deelnemen aan het "Earn" programma. Je kunt alleen je activa opnemen naar een externe portemonnee nadat je het KYC-proces hebt voltooid. Let op dat je vanwege de Nederlandse Sanctiewet ook het eigendom van je externe wallet moet verifiëren.


Ik ben aanvankelijk niet akkoord gegaan met de algemene voorwaarden. Kan ik dit later nog doen?

Je kunt onze Algemene Voorwaarden altijd op een later moment doornemen en ermee akkoord gaan. Dit doe je door op de website in te loggen en via de Home-pagina de aanwijzingen te volgen.
Ik moet mijn bank verificatie nog afmaken, hoe doe ik dit?
Om je bank te verifiëren, dien je een overschrijving te maken van €0.01 naar Coinmerce. Dit kan je gemakkelijk doen via je account.
1. Login op je Coinmerce account via de website.
2. Ga naar het menu en selecteer 'Account niveau'.
3. Op deze pagina zie je in het grijs 'Bank verificatie', selecteer deze optie.
4. Selecteer de betalingsmethode en volg de instructies.
Je kunt alleen een privébankrekening gebruiken die is geregistreerd op dezelfde naam als de Coinmerce-accounthouder. Je kunt geen zakelijke bankrekening gebruiken voor een privé Coinmerce-account. Als je een gezamenlijke rekening hebt met je partner, neem dan contact op met de ondersteuning door een e-mail te sturen naar [email protected].

Ik had al een Coinmerce account voor de migratie. Wat gebeurt er dan?

Als je al een account had bij Coinmerce, worden jouw crypto assets aan je bestaande Coinmerce account toegevoegd. Op deze manier hoef je niet nog een keer door het onboardingsproces. Mocht het ons niet gelukt zijn om je accounts te matchen, neem dan contact op met ons support team. Je kunt ons team bereiken op [email protected].

Mijn assets zijn weg bij Binance maar ik zie ze niet in mijn Coinmerce account.

Als je niet hebt gekozen om af te zien van de overdracht van activa naar Coinmerce en je activa niet langer beschikbaar zijn op Binance en tegelijkertijd niet zichtbaar zijn op je Coinmerce-account, betekent dit dat ze worden overgezet naar Coinmerce. Hoewel we de activa meestal onmiddellijk ontvangen en er geen risico bestaat om ze te verliezen, hebben we tijd nodig om de toewijzing van de activa te verwerken. We vragen om je geduld in dit verband, dit kan enkele dagen duren. Als de activa na enkele dagen niet zijn verschenen, neem dan contact op met onze klantenservice. Je kunt de klantenservice bereiken op [email protected].

Sommige of al mijn Binance assets zijn niet overgekomen op Coinmerce. Waarom is dat?

Helaas kunnen wij niet iedere cryptocurrency van Binance accepteren. Wij gebruiken ons eigen listing proces. Goede voorbeelden hiervan zijn zogenaamde privacy coins zoals Monero and Zcash. Deze kun je natuurlijk nog steeds van Binance naar een andere wallet versturen die deze wel ondersteunt. Dit proces is onderhevig aan de claimprocesstappen van Binance. Voor een volledig overzicht van de cryptocurrencies die Coinmerce ondersteunt, ga naar Cryptocurrencies.

Mijn assets zijn niet van Binance overgekomen omdat Coinmerce deze niet ondersteunt. Hoe kan ik deze assets vorderen?

Open een cryptowallet op een ander platform dat de cryptovaluta die je wilt inwisselen ondersteunt. Als je dit hebt gedaan, kopieer je het wallet-adres en voer je dit adres in wanneer je een specifieke cryptocurrency wilt inwisselen op Binance. Zorg ervoor dat je het juiste netwerk kiest, anders komt het niet aan in het wallet waar je het naartoe wilt sturen. Als je hierover vragen hebt, neem dan contact op met het Support team van Binance.

Ik heb een email ontvangen over Source of funds/Herkomst van Middelen. Wat betekent dit?

We vragen om deze informatie omdat we moeten voldoen aan onze wettelijke verplichting om klantonderzoeken uit te voeren. Dit betekent dat we verplicht zijn om bij stortingen boven een bepaalde drempel te informeren naar de herkomst van de geïnvesteerde fondsen.
Coinmerce is geregistreerd als een aanbieder van cryptodiensten bij De Nederlandsche Bank. Dit betekent dat we voldoen aan de Wet ter voorkoming van Witwassen en financiering van terrorisme en de Sanctiewet. Het navragen van de herkomst van klantfondsen is in dit verband een standaardprocedure.
Houd er rekening mee dat de informatie die je verstrekt met de grootst mogelijke zorg en vertrouwelijkheid door ons team wordt behandeld. Voor het aanvragen van jouw informatie over de Herkomst van Middelen maken we gebruik van de Paperform-software. Dit betekent dat de link naar de vragenlijst een verwijzing naar Paperform bevat en daarom geen spam is. Je kunt ons compliance team bereiken via [email protected].

Wat zijn Coinmerce credits?

Eén Coinmerce credit heeft altijd een waarde equivalent aan €1,00. Met Coinmerce credits kun je iedere cryptocurrency kopen op ons platform. Orders die worden afgerekend met Coinmerce credits worden altijd onmiddellijk uitgevoerd, in tegenstelling tot orders met SEPA. Wanneer je crypto verkoopt, wordt de waarde in de vorm van Coinmerce Credits teruggestort op je account. Wanneer je je Coinmerce credits verkoopt, wordt de waarde in EUR op de geverifieerde bankrekening gestort. Coinmerce credits opnemen is geheel kostenloos.

Ik kan mijn assets niet opnemen omdat het minimale opnamebedrag hoger ligt dan mijn holdings, wat kan ik doen?

Om de kosten te dekken die gepaard gaan met de overdracht van cryptoactiva, zoals netwerkkosten, hebben we minimum opnamebedragen geïmplementeerd. Deze bedragen zijn specifiek voor iedere crypto asset en zijn dynamisch. Zoals vermeld in onze claimvoorwaarden, als jouw crypto-activa minder bedragen dan het minimale opnamebedrag, kunnen we jouw claim helaas niet verwerken. Als je echter onze Algemene Voorwaarden accepteert, kun je meer cryptovaluta kopen. Als je saldo na het kopen van extra crypto-activa de minimum opnamelimiet bereikt, kun je je activa van Coinmerce opnemen.

Mijn EURO balans is niet meegekomen, wat nu?

Helaas is het voor ons onmogelijk om de EURO tegoeden van Binance te ontvangen, vanwege regelgeving. Deze zijn na 17 augustus 2023 automatisch door Binance omgezet in USDT.

We raden aan de USDT handmatig te claimen naar je Coinmerce account. Hoe je dit doet wordt uitgelegd in onderstaande video:Mijn bank verificatie is geweigerd, wat nu?

Dit kan verschillende redenen hebben:
1. Je probeert een zakelijke rekening te verifiëren. Coinmerce accepteert alleen particuliere klanten en kan dus ook geen zakelijke rekening verifiëren. Graag verzoeken we je het nog eens te proberen met een privérekening op jouw naam.
2. Je probeert een gedeelde rekening te verifiëren. Hier kan het voorkomen dat wij alleen de eerste naam op de rekening kunnen zien. In dit geval verzoeken we je een foto van je bankpas te sturen naar [email protected] zodat we deze alsnog kunnen verifiëren.
3. Je probeert een rekening te verifiëren die niet op dezelfde naam staat als het Coinmerce account. Dit kunnen wij helaas niet accepteren. Graag verzoeken we je een bankrekening te verifiëren die op jouw eigen naam staat.

Mijn ID-verificatie is geweigerd, wat nu?

Je ID verificatie kan om meerdere redenen worden geweigerd. Belangrijk om op te letten is het volgende:

Zorg ervoor dat het identiteitsdocument goed leesbaar is, niet over- of onderbelicht is en er geen gegevens bedekt zijn.
Zorg ervoor dat je gezicht bij de selfie foto midden in het scherm zichtbaar is.


De ID verificatie blijft op pending staan, wat moet ik doen?

Als de ID verificatie blijft hangen of op pending staat, kan dat zijn omdat onze compliance afdeling deze moet reviewen. Je zult dus even moeten wachten tot deze melding verdwijnt. Is de verificatie alsnog niet goedgekeurd? Log dan opnieuw in en probeer het met een ander apparaat. Lukt het alsnog niet om te verifiëren, neem dan contact op met de support op onze website.

Waarom lukt mijn ID verificatie niet?

1. Als je via de initiële Coinmerce mail je account probeert te verifiëren kan het zijn dat dit niet altijd lukt. Wij werken er aan om dit te verhelpen. In de tussentijd, log alsjeblieft in via https://coinmerce.io/nl/inloggen/ en ga dan naar het profiel icoontje. Dat zie je een kopje ” accountniveau”, waaronder je de Foto Identificatie kan afronden.
2. Het kan zijn dat je identificatie niet in een keer door de software wordt herkend en er door onze Compliance afdeling naar gekeken moet worden. In dat geval kan het wat langer duren voor je identificatie goedgekeurd wordt. Het is ook mogelijk dat deze wordt afgekeurd, in dat geval zal je een mail ontvangen met de reden. Probeer het daarna nog eens.